• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

ile przestrzeni potrzeba na gabinet dentystyczny?

  • Reklama

ile przestrzeni potrzeba na gabinet dentystyczny?

Nieprzeczytany postautor: sorentino » 07 wrz 2020, 09:33

Niecałe 15 metrów kwadratowych wystarczy z nawiązką, a może potrzebny będzie znacznie większy lokal?
Z powodów rodzinnych przeprowadzam sie do zupełnie innego miasta - do Łodzi. I chcę skoncentrować się na własnej praktyce a przynajmniej spróbować. Przy pomyślnych wiatrach uda mi się otworzyć gabinet na tym samym osiedlu, gdzie zamieszkam, mimo że oficjalnie nie ma tam żadnych lokali usługowych na wynajem. Pytanie tylko, czy wydzielenie części 50 m2 mieszkania wystarczy, żeby i żyć, i pracować spokojnie?

----------------------------------- Scalono post 07 wrz 2020, 09:33 -----------------------------------

Widzę, że prowadzenie gabinetu w mieszkaniu, a nie w domu to dla Was nowatorski pomysł?!?
Cóż, ktoś musi być pierwszy! ;] A sądząc po tym, co według http://www.villaromanow.pl/o-developerze będzie się na tym osiedlu znajdować i ile osób będzie tam mieszkać, na brak pacjentów nie będę narzekać :jupi:
sorentino
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2019, 14:48
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz medycyny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: uj
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: ile przestrzeni potrzeba na gabinet dentystyczny?

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 28 wrz 2020, 13:38

Musiałabym to u nas wyliczyć :) A zlecaliście może jakiejś rzetelnej firmie kabiny sanitarne ? Zrobiłam rozeznanie wśród osób, które korzystały z usług Hpl system i chyba z nimi właśnie nawiążę współpracę. Wiele się mówi o ich rzetelności, wysokiej jakości wykonania i nowoczesnym podejściu do własnych projektów. Dla naszych gabinetów dentystycznych to bardzo ważne, ponieważ nawet taka przestrzeń sanitarna musi wyglądać schludnie i estetycznie.
Aleksan
Weteran
 
Posty: 193
Rejestracja: 22 kwie 2018, 15:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: ile przestrzeni potrzeba na gabinet dentystyczny?

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 20 lut 2021, 08:55

Jako pacjent muszę powiedzieć, że lepiej, jeśli jest to większy gabinet. Człowiek nie czuje się taki przytłoczony. A ogólnie też musicie pamiętać o szkoleniach. Tu https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... ertyfikaty macie placówkę, która je prowadzi. Może wam się to przydać.

----------------------------------- Scalono post 20 lut 2021, 08:55 -----------------------------------

Jako pacjent muszę powiedzieć, że lepiej, jeśli jest to większy gabinet. Człowiek nie czuje się taki przytłoczony. A ogólnie też musicie pamiętać o szkoleniach. Tu https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... ertyfikaty macie placówkę, która je prowadzi. Może wam się to przydać.
Deysi
Weteran
 
Posty: 284
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: ile przestrzeni potrzeba na gabinet dentystyczny?

Nieprzeczytany postautor: konot » 02 kwie 2021, 19:23

Jeśli chodzi o zaopatrzenie gabinetu stomatologicznego, warto sprawdzić https://sklep.meringer.pl/. W ofercie dostępne są wszelkie produkty niezbędne w pracy stomatologa
konot
Weteran
 
Posty: 2848
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: ile przestrzeni potrzeba na gabinet dentystyczny?

Nieprzeczytany postautor: Talar33 » 27 cze 2021, 12:25

A powiedz mi tak szczerze, to o czym myślisz, jeśli chodzi o gabinet? Czymś mega dużym? Możesz przecież zawsze podzielić. Ważne jednak, żeby mieć wyposażenie, które pomoże nam leczyć pacjentów. A co do mnie, to ogólnie uważam, że program dla gabinetu także warto jakiś mieć. To zawsze bezpieczniejsze, niż jakieś tam kombinacje.
Talar33
Weteran
 
Posty: 198
Rejestracja: 20 lis 2018, 20:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Reklama