• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

pieniądze - jak inwestować?

  • Reklama

pieniądze - jak inwestować?

Nieprzeczytany postautor: kaczoraga » 31 mar 2020, 06:57

Co się powinno robić z szeroko pojmowanym majątkiem w takich czasach kryzysu i niepewności? Za wiele oszczędności nie mam, ale też dlatego nie chcę ich stracić...
Kupować akcje - bo ceny lecą na łeb? Zamienić gotówkę na złoto albo inne dobra materialne, w rodzaju biżuterii albo dzieł sztuki? Likwidować konta bankowe, czy wręcz przeciwnie: wkładać w jakieś fundusze, lokaty?!?

----------------------------------- Scalono post 31 mar 2020, 06:57 -----------------------------------

EDIT!
Chyba zabezpieczę się poprzez zamianę gotówki w biżuterię z https://bovem.com.pl/ - ale to za jakiś czas, bo podejrzewam że takie rzeczy najpierw jeszcze zaczną tanieć. W przeciwieństwie do surowego kruszcu, gdzie eksperci spodziewają się wzrostu popytu, a więc i wyższych cen :ugeek: 8-)
kaczoraga
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2019, 07:34
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz medycyny, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: uj
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: pieniądze - jak inwestować?

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 25 lut 2021, 13:03

Kompletnie się na tym nie znam, nie potrafię inwestowac ani oszczędzać, dlatego ucieszył mnie program ppk bo tam oszczędzają za mnie, dostaję dopłatę od pracodawcy i państwa, a więc liczę na to, że się trochę środków uzbiera do emerytury. Zerknijcie na https://www.szkola-ryzyka.pl/ppk-czym-s ... -dzialaja/
elka74
Weteran
 
Posty: 1086
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama