• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Jak długo może boleć ząb leczony kanałowo po uderzeniu?

Pytania, obawy
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Jak długo może boleć ząb leczony kanałowo po uderzeniu?

Nieprzeczytany postautor: zmijka » 22 paź 2015, 21:43

witam
3 lata temu córcia uderzyła mnie telefonem komórkowym w 1 górna. Leczenie kanałowe jednowizytowe. Po miesiącu niesamowity ból, ząb się ruszął, nie mogłam go dotknąć. Znowu leczenie ale tym razem dłużej to trwało. I tak przez 3 lata miałam spokój az do teraz. tydzień temu uderzyłam się centralnie w środek korony kubkiem ale nie wydaje mi się ze to było mega uderzenie. bol się rozkreca. Bylam u dentysty, rtg, zero zmian okołowierzchołkowych, nie widać pekniecia, czysto, zab przeleczony prawidłowo. Dr stwierdził ze nie ma konieczności po raz 3 trzeci go przeleczac. A mnie tak boli ze ani gryzc, a boli az pod nosem.....tabletki przeciwbólowe srednio daja rade....co ja mam zrobić? ja nie daje rady....
zmijka
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2015, 17:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: p
Kierunek studiów: p
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: opole
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Jak długo może boleć ząb leczony kanałowo po uderzeniu

Nieprzeczytany postautor: farius24 » 29 paź 2015, 13:38

Też tak mam z zębami leczonymi kanałowo. Już mi endodenta robił powtórkę z leczenia kanałowego a mimo to zdarzają się dni kiedy mnie to boli, albo mam jakieś ukryte korzenie albo nie wiem i chodzę od dentysty do endodenty i tak w kółko.

----------------------------------- Scalono post 29 paź 2015, 13:38 -----------------------------------

Dzisiaj np też mnie bolą zęby...


_______________
braveran opinie
farius24
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2015, 12:48
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: "-"
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leczenie kanałowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Reklama
cron