• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Łazienka

Lekarzu! Jeśli w Twoim mieście lub w jego pobliżu organizowane jest, lub sam organizujesz, spotkanie na tematy stomatologiczne, podziel się tym z innymi!
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Łazienka

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 09 mar 2024, 12:24

To normalne ,że każda łazienka wygląda inaczej, bo to efekt naszych upodobań i zasobności portfela. W każdej jednak łazience znajdzie się miejsce dla umywalki oraz wanny. Czasami , kiedy łazienka jest większym pomieszczeniem możemy zabudować tam też prysznic. W każdej łazience, po zakończeniu kąpieli oczekujemy ciepła - to normalne. Takie ciepło zapewnić nam może specjalny piecyk elektryczny do łazienki .Rozwiązań w tym zakresie jest całkiem sporo, korzystajmy zatem z tych innowacyjnych rozwiązań.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 255
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Łazienka

Nieprzeczytany postautor: konot » 14 mar 2024, 20:45

Grzejniki łazienkowe o wysokiej jakości wykonania oferuje firma https://sklep.biotherm.info.pl/ Ich oferta to nie tylko grzejniki o praktycznym zastosowaniu, ale również wysublimowane elementy dekoracyjne, które przekształcają każde wnętrze, nadając mu unikalnego, ciepłego charakteru. Każdy grzejnik projektują z myślą o klientach i ich wymaganiach. Wizyta u nich z pewnością pozwoli Wam wybrać dla siebie ten idealny. Koniecznie do nich zajrzyjcie.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Łazienka

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 06 kwie 2024, 13:47

Też macie problem z doborem wszystkich akcesoriów i dodatków do swojej łazienki? Przeglądałam sklepy stacjonarne, ale niestety nie udało mi się znaleźć nic pasującego. Pozostaje mi oferta w internecie i już na oku mam ofertę https://edaxo.pl/collections/lazienka . Widzę, że mają wiele fajnych dodatków i już kilka mi się spodobało.
elka74
Weteran
 
Posty: 1076
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Łazienka

Nieprzeczytany postautor: konot » 24 kwie 2024, 09:32

Polecam Wam zajrzeć do świetnej hurtowni hydraulicznej w której znajdziecie wszystko co niezbędne. Wystarczy odwiedzić https://markon.waw.pl/technika-grzewcza/
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Pogadanki, spotkania, szkolenia organizowane przez lekarzy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama
cron