• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Ropa, zatkane ucho, ból oka, katar, nieprzyjemny zapach

Czyli co robić gdy boli ząb oraz pytania na temat innych schorzeń jamy ustnej.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Ropa, zatkane ucho, ból oka, katar, nieprzyjemny zapach

Nieprzeczytany postautor: maciey » 30 lip 2013, 12:22

Dzień dobry, jestem pierwszy raz tutaj na forum. Mój problem ciągnie się za mną już 8 miesięcy. Wszystko zaczęło się od włożenia jakiegoś środka przeciwzapalnego do zęba (nie trucizny) w celu dalszego leczenia. Niestety w dzień wizyty spóźniłem się do dentysty i później o tym zapomniałem, wynikiem czego chodziłem z tym bardzo długo. Leczony ząb to górna 5 (nr25). któregoś dnia nagle zaczęły mi krwawić dziąsła od piątki aż do jedynki. Gdy poszedłem do dentysty, do zęba zostało znowu włożone jakieś lekarstwa i wtedy zaczęły się dziać "cuda". czułem ból w zatoce, nos po lewej stronie całkowicie zatkany, ból zębów od piątki aż do jedynki, łzawienie z oka, ból oka, popękane żyłki w oku, mrowienie i szczypanie w dziąśle. ból w kości policzkowej aż do szczęki w miejscu tej piątki. te objawy występują aż do dzisiaj, ząb był dwukrotnie zatruwany, lecz do dzisiaj boli. Dentysta na zdjęciu rentgenowskim widzi jakiś cień nad zębem, właśnie tam czuje ucisk i ból. Dentysta wykluczył pęknięcie kanału. Wybrałem 3 razy antybiotyk, lecz praktycznie zero ulgi. Z zęba podczas zatruwania leciała krew z ropą. Jestem w trakcie leczenia u chirurga szczękowego, który chce otwierać jeszcze raz zęba i ewentualnie jeszcze raz go zatruć. dołączam zdjęcie rentgenowskie, czy ktoś spotkał się kiedyś z takim przypadkiem?
Obrazek
maciey
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2013, 11:50
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Ropa, zatkane ucho, ból oka, katar, nieprzyjemny zapac

Nieprzeczytany postautor: mymy » 03 sie 2013, 20:48

poproszę punktowe zdjęcie RTG tego zęba
na tym nic nie widać
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Boli mnie! oraz inne schorzenia w jamie ustnej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

  • Reklama
cron