• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

TRudny proplem

Czyli co robić gdy boli ząb oraz pytania na temat innych schorzeń jamy ustnej.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

TRudny proplem

Nieprzeczytany postautor: STARYWYGA » 16 wrz 2019, 00:23

Muj przypadek jest bardzo trudny a dentyści się smieją
Od razu mówię ze jestem hipochondrykiem i boje się mogę mieć raka
Fakty są takie
1- Mężczyzna 53 lata , nie ma od 1995 roku zębów na tle zapalnym alergicznym bolały
2- Dla informacji mieszkam koło Wadowic
3- Jestem osobą niepełnosprawną i nie stać mnie na drogie leczenie
4- Miałem od 1994 tylko jedną proteze ,dolną w ogóle nie noisłem od razu dziasła bolały itd. Górna się skończyła
5- Według mojego chirurga stomatologa który usuwał mi 8 mam bardzo twarde zbite dziąsła
6- W rejonie dolnej 3i 4 po lewej stronie w kosci pozostałoś po plombowaniu wypełnieniu nie dawała żadnych objawów chorobowych
7- W rejonie górnej piatki korzeń w zatoce sprawa wielokrotnie przerabiana nie ruszać bo mi się będzie źle goiło i ucierpie rok
8- Mam od urodzenia alergie
Obecny epizod zaczął się w czwartek 5 września znajomi poczęstowali mnie bardzo twardymi ciastkami na dolnej szczece polewej stronie w okolicach 5 może 4 powstało otarcie potem rana ból coraz silniejszy
W niedziele tydzień temu ran byłą największa do tak zwanego twego mięsa
9- Na jednym forum napisali żebym niczym nie smarował bo jak się to szybko zagoi to szybciej dostanę raka ( i tu był chtba pierwszy muj bład
10- Z uwagi na nerwice natręctw ciagle to dotykałem i mieliłem językiem
11- W czwartek byłem u mojego znajomego chirurga nic nie zauważył już tylko pozostałość po rance i otarciu
12- Dalej się goiło i w końcu powstały bóle promieniujące do ucha migdała nie przyjemne lekko silne a tam gdzie była rana byłą wrażliwość
13- Co ciekawe jak wypiłem ciepła herbatę ból się zmiejszał
14- W sobotę całą lewą stronę miałem taka cieżką i ból promieniował nadal Glowa bylaobciążona
15- W nocy z soboty na niedziele nie wytrzymałem przepłaukałem usta dokładnie umyłem rece i delikatnie to rozdrapałem
16- Na tej rance powstał nie wiem jak to nazwać strup coś ostrego afta nie wiem
17- Od razu uczułęm ulge ból promieniąjący znikł
18- W ustach poczułem coś goszkiego ale nie pewien jestem czy to była ropa
19- Krew raczej się nie lała
20- Za to się pojawił ból w rejonie tej rany
21- Dziasło jest wysadzone trochę boli
22- W wtorek udaje się do chirurga stomatologa

A teraz pytania
1- Czy przed wtorkiem można już to zacząć smarować ( baikadent ,sachol czekają
2- Czy to może być nowotwór ?
3- Czy to może być od tego wypełnienia
4- Co mnie czeka w najgorszym wypadku
5- Dodam ze mój przyjaciel pan doktor Indyk sława na Kraków twierdzi że takich przypadkach trzeba smarować dwa tygodnie baikadentem lub sacholem i na pewno się przejdzie
Gdzie popełniłem błąd
Możecie mnie opieprzać
STARYWYGA
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2017, 19:40
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: TRudny proplem

Nieprzeczytany postautor: ynos89 » 25 wrz 2019, 13:28

Witam,
długo gojące się rany to problem, który dotyka wiele osób. Sam przez długi czas nie wiedziałem jak sobie poradzić z tym problemem. Świeżo zagojone rany szybko rozrywały się na nowo przy codziennych czynnościach, więc uporanie się z problemem często zajmowało tygodnie. Niedawno moja kuzynka poleciła mi pewną stronę i zapewniała, że to rozwiąże problem. Wysłała mi link do artykułu https://www.help4skin.pl/rany/sposoby-na-saczace-sie-rany . Przeczytałem go z zaciekawieniem, ponieważ wcześniejsze sposoby, których próbowałem nie przynosiły skutku. Ku mojemu zdziwieniu od kiedy stosuje porady z portalu help4skin mój problem przestał być tak uciążliwy. Dodatkowo Help4skin posiada własne żele, które przyśpieszają gojenie się ran. Połączenie porad, które znalazłem w artykułach na stronie z ich specjalistycznymi preparatami ostatecznie rozwiązało mój problem długogojących się ran.
ynos89
Hero member
 
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2017, 10:56
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Odp.: TRudny proplem

Nieprzeczytany postautor: Lenna23 » 01 lut 2020, 13:15

Niestety prawda jest taka, że problem ten dotyka bardzo wielu osób. Mamy jednak dziś na szczęście dostęp do takich produktów jak chociażby octenicare schulke , który to znacznie przyspiesza gojenie się ran. Ponadto chroni przed dodatkowymi infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi.
Lenna23
Weteran
 
Posty: 118
Rejestracja: 27 sie 2017, 22:17
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Boli mnie! oraz inne schorzenia w jamie ustnej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości

  • Reklama
cron