• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Zadbane włosy

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Zadbane włosy

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 04 mar 2024, 17:33

Osobiście przykładam dużą wagę do pielęgnacji moich włosów i staram się utrzymać je w jak najlepszej kondycji, tak aby były zdrowe, lśniące i pięknie wyglądające. Dlatego regularnie sięgam po kosmetyki profesjonalne dostępne w salonach fryzjerskich https://hair-shop.pl/ . Wierzę, że wysokiej jakości produkty są kluczem do zachowania dobrej kondycji włosów, dlatego nie żałuję inwestycji w kosmetyki, które spełniają moje oczekiwania i potrzeby moich włosów.
alutka90
Weteran
 
Posty: 427
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Zadbane włosy

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 14 mar 2024, 10:46

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie i dlaczego? Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę mojego ulubionego sklepu internetowego z kosmetykami, gdzie w ofercie znajdziecie m.in. kosmetyki na Popękane pięty .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2279
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Zadbane włosy

Nieprzeczytany postautor: gnocchi » 30 mar 2024, 01:28

O włosy, skórę i paznokcie trzeba dbać od zewnątrz ale i od wewnątrz. Zażywacie suplementy? Jeśli jeszcze nie a narzekacie na stan włosów to koniecznie sprawdźcie na https://gloowi.pl/ suplement Be beauty. Pomoże ograniczyć wypadanie, przyspieszy porost włosów, wzmocni paznokcie i nawilży skórę. Suplement ma świetny, autorski skład, w kapsułce nie ma ani grama syfu ani sztucznych wypełniaczy.
gnocchi
Weteran
 
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2018, 09:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Reklama