• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Sklep z ubraniami

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 14 paź 2020, 14:58

No właśnie ja się zastanawiam, który butik online pierwszy mam odwiedzić. Tyle tego jest, a ja mam takie duże prześwity w szafie... ;) Możecie się ze mnie śmiać, ale od kiedy schudłam, powiedziałam sobie, że w końcu się porządnie ubiorę. Wcale nie trzeba dużo, by zadawać szyku. A w mniejszym rozmiarze jest to o wiele prostsze.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: vers » 25 paź 2020, 14:21

Sklepów z ubraniami nie brakuje zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Tak naprawdę forma zakupów niczego nie zmienia, i tu i tu można znaleźć niemalże wszystko. Ja miałem problem, jak wybrać koszulę ślubną . Dobrze, że w intrenecie można znaleźć poradniki w każdym temacie. Na ten też znalazłem wiele cennych porad i wskazówek z których skorzystałem.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: turyna » 24 sty 2021, 21:04

Dokładnie, zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Wybór wszelkiego rodzaju ubrań jest przeogromny. Mnie zależało jakiś czas temu na znalezieniu pięknej sukienki na specjalną okazję. Chciałam się prezentować naprawdę dobrze. Prześledziłam kilka stron i na modbis.pl znalazłam taką, na którą się zdecydowałam. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, sukienka prezentuje się rewelacyjnie więc z pewnością jeszcze do nich zajrzę.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 11 lut 2021, 14:00

A znacie może https://podwyzszajace.pl/? Znalazłam ostatnio i nawet nie wiedziałam, że takie buty istnieją. To buty podwyższające, dodają 7cm, a są tak zrobione, że nawet nie widać, że są podwyższane. Super sprawa według mnie dla niższych osób.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 18 lut 2021, 09:02

Nie jeden sklep z ubraniami będzie wam odpowiadał i na pewno znajdziecie w nim ubrania, które będą wam się podobać, ale warto dodać, że niestety, ale będzie im brakowało porządnej jakości. Tylko marki takie jak Alexander McQueen oferują coś naprawdę na poziomie. Warto się na nie pokusić, to na pewno.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 18 lut 2021, 15:18

Czasami możemy kupić odzież nie tylko w sklepach z ubraniami. Przykładem jest odzież medyczna, którą możemy kupić w profesjonalnych sklepach. Jest ona bardzo wygodna i funkcjonalna, warto ją wypróbować.
Indigo
Weteran
 
Posty: 374
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 23 lut 2021, 08:49

Tak naprawdę to mamy tych miejsc mnóstwo, tylko trzeba wiedzieć, co dokładniej wybierać i dlaczego. Ja wam powiem, że osobiście to lubię to, co praktyczne, dlatego też wybieram opcje takie jak parki przeciwdeszczowe https://ekoszale.pl/category/ona-okryci ... zcze-parki . Nie lubię rzeczy, które są tylko dla ładnego wyglądu.
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: zulla » 24 maja 2021, 12:58

Witajcie! Kilka lat nabywałam bieliznę w moim ukochanym sklepie w galerii. Niestety z powodu pandemii został zamknięty i teraz poszukuję alternatywy online - gdzie wy nabywacie bieliznę? Zależy mi na najwyższej jakości, również jak najbardziej mile widziane punkty Premium. Takie jak np. https://ekskluzywna.pl/bielizna-damska ale szukam tez innych.
zulla
Hero member
 
Posty: 77
Rejestracja: 06 mar 2018, 14:39
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 12 wrz 2021, 19:34

Wiecie co, jeśli chodzi o mnie, to ja zazwyczaj ubrania zamawiam przez internet. Moim ulubionym miejscem, jeśli chodzi o ubrania sportowe, jest ten sklep https://mastersport.pl/ . Mają tam ogromny wybór przepięknych markowych ubrań, w całkiem atrakcyjnych cenach. Polecam wam tam zajrzeć wolnej chwili, a na pewno znajdzie coś dla siebie.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 29 wrz 2021, 19:54

Ostatnio też szukałam jakiś ubrań w sklepach online. Mega fajnie prezentują się według mnie te z https://salme.pl/. Myślę, że warto sprawdzić jak szukacie np. płaszcza na zimę. Tam jest serio spory wybór bardzo ładnych płaszczy.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: Cytruska » 16 lut 2022, 01:21

Dużo fajnych ciuszków znajdziecie tutaj - https://bialcon.pl/odziez/sukienki/sukienki-olowkowe . Ja aktualnie szukam sukienki na ślub brata. Co prawda jeszcze trochę do ślubu, ale ja nie lubię tak na ostatnią chwilę robić zakupów, więc już teraz się rozglądam, może coś wpadnie mi w oko :)
Cytruska
Weteran
 
Posty: 264
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:24
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: PaulinaKKK » 18 lut 2022, 17:17

Fajne ubrania dla kobiet znajdziecie tutaj - https://born2be.pl/odziez-damska . Ja już prawie całkowicie przerzuciłam się na zakupy online, bo w mojej ocenie to bardzo wygodne. Na spokojnie w domu wieczorkiem przeglądam sobie co mi się podoba i zamawiam. W domu zmierzę, co mi się nie spodoba odeślę i tyle ;)
PaulinaKKK
Weteran
 
Posty: 265
Rejestracja: 18 wrz 2017, 18:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Nie

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 05 mar 2022, 18:47

Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, dlatego często korzystam z tej opcji. Polecam Wam sprawdzić sklep internetowy, w którym znajdziecie najróżniejsze produkty kosmetyczne, ubrania, zabawki i wiele więcej, w tym np. czapka wełna merino .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2230
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 13 mar 2022, 02:06

Bardzo ładne płaszcze i kurtki można znaleźć w sklepie PolskiePlaszcze.pl . Teraz wiosna i warto byłoby pomyśleć o zakupie płaszcza przejściowego - w tym sklepie jest szeroki wybór
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sklep z ubraniami

Nieprzeczytany postautor: Kamionka » 16 mar 2022, 12:37

Wiele zależy od tego jakiego rodzaju ubrań w danym momencie poszukujemy,jeśli jest to odzież dla sportowca,tak małego jak i dużego,to warto zajrzeć do sklepu Brubeck, który w ofercie ma odzież dedykowaną sportom zimowym https://brubeck.pl/kategoria-produktu/a ... aktywnosc/ ale też dla biegaczy,dla rowerzystów czy wszystkich tych,kochających piesze wycieczki.
Kamionka
Dociekliwy
 
Posty: 35
Rejestracja: 13 lut 2017, 17:45
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Reklama