• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

zdrowie

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: konot » 20 wrz 2023, 19:12

Wszystkim dbającym o swoje zdrowie i szukającym specjalistów polecam udać się do nowoczesnej placówki jaką jest https://szpitalzywiec.pl/ Jako uznani pionierzy w dziedzinie partnerstwa publiczno-prywatnego w sektorze opieki zdrowotnej są w stanie dostarczyć innowacyjne rozwiązania finansowe, umożliwiające dostęp do efektywnej opieki zdrowotnej.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 03 paź 2023, 10:21

Umawianie się na niezbyt odległy termin wizyty, bez kolejki do lekarza graniczy z cudem. Dlatego jestem za kampanią społeczną, która promuje ludzkie odruchy odwoływania wizyt, jeśli wiecie, że do lekarza nie zawitacie. Dla mnie to logiczne, natomiast dla wielu ludzi nie.
kalusia
Weteran
 
Posty: 816
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: konot » 06 paź 2023, 10:06

Poszukującym pomocy w temacie uzależnienia od alkoholu, hazardu, narkotyków czy uzależnień behawioralnych polecam kontakt z https://osrodekniwa.pl/dieta-dla-alkoholikow/ Jest to miejsce w którym zatrudniona kadra z zaangażowaniem podchodzi do opieki nad każdym pacjentem zapewniając indywidualne podejście. A ponadto z ich bloga który prowadzą dowiecie się wiele jeśli chodzi o uzależnienia.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 05 lis 2023, 07:01

Dbałość o nasz zdrowie i zdrowie bliskich powinny być dla nas priorytetem w życiu, tym bardziej ,że nie jest to wcale skomplikowane. Wystarczy zdrowo się odżywiać i uprawiać sport a stan zdrowia ulegnie znaczącej poprawie. W wielu sprawach medycznych warto też posiadać wiedzę aby móc skutecznie reagować. Na przykład , czy znacie zapotrzebowanie na witaminę d u ludzi i skąd ją pozyskiwać w naturalny sposób. Jak reagować gdy mamy niedobory tej witaminy?
kasiunia
Weteran
 
Posty: 255
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: konot » 17 lis 2023, 09:08

Z medycyny indyjskiej można czerpać wiele korzyści zarówno dla ciała jak i zdrowia psychicznego dlatego warto zgłębiać te informacje. Skorzystałam jakiś czas temu z szkoleń i kursów ajurwedy online jakie oferują w https://www.strefaobfitosci.pl/kategori ... warsztaty/ i jestem zachwycona osiągniętymi rezultatami. Pani Kasia wprowadzi Was w metody naturalnego uzdrawiania, wykorzystywanie ziołolecznictwa, zabiegi na ciało mające na celu oczyszczanie organizmu z toksyn i wiele więcej. Możecie jej zaufać ponieważ nie tylko posiada wiedzę i doświadczenie ale także kieruje się tym zasadami w codziennym życiu z ogromna pasją. Koniecznie tam zajrzyjcie.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 31 sty 2024, 21:19

Słyszeliście może o Ignatia amara lub inaczej zwane bób świętego Ignacego? Historia tego środka sięga 17. wieku, a za jego popularyzację w Europie odpowiada czeski zakonnik przebywający na Filipinach. Jego nazwa odnosi się do założyciela zakonu św. Ignacego, jak również do smaku nasion (łac. „amara” – gorzka), z których wytwarza się roztwór. W jego składzie znajdują się m.in. silne alkaloidy, które sprawiają, że ignatia amara znajduje szerokie zastosowanie w homeopatii. Więcej znajdziecie na stronie https://www.i-apteka.pl/Ignatia-amara-w ... 56052.html
alutka90
Weteran
 
Posty: 424
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: Niko_la » 12 lut 2024, 12:29

Chciałabym podkreślić jak ważne dla naszego zdrowia jest regularne monitorowanie ciśnienia krwi. Niezależnie od wieku czy stanu zdrowia, posiadanie w domu ciśnieniomierza medycznego pomaga nam pilnować naszego stanu zdrowia. Nieprawidłowe ciśnienie krwi może być wstępnym sygnałem wielu poważnych chorób, takich jak na przykład choroby serca. Regularne mierzenie ciśnienia pozwala na rychłe wykrycie ewentualnych odchyleń i natychmiastowe podjęcie leczenia. Dlatego warto zainwestować w dobry ciśnieniomierz medyczny i regularnie kontrolować swoje ciśnienie. Pamiętajmy, że najważniejsze jest nasze zdrowie!
Niko_la
Dociekliwy
 
Posty: 39
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:08
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Kalisz
Uczelnia: "_"
Pracuję: Tak

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 26 lut 2024, 10:23

Migrenowe bóle głowy, ból szyi i rwa kulszowa to powszechne dolegliwości, które mogą znacząco wpływać na nasze codzienne życie. Zamiast polegać wyłącznie na lekach, ważne jest, aby pomyśleć o alternatywnych opcjach. Dobrym rozwiązaniem może być chiropraktyk Kraków. Jest to naturalna i bezpieczna terapia, która nie tylko łagodzi ból, ale także promuje ogólne samopoczucie. Należy więc pamiętać, że istnieje więcej opcji, jeśli chodzi o radzenie sobie z problemami z kręgosłupem.
Bocja
Weteran
 
Posty: 510
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: konot » 26 lut 2024, 12:31

Fachową opiekę lekarską i różnego rodzaju usługi z zakresu zdrowia zapewni Wam kontakt z https://ard-med.pl/ Z nimi masz pewność, że trafiasz na specjalistów, którzy fachowo zajmą się Twoim problemem.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: PaulinaKKK » 27 lut 2024, 01:59

Bardzo ważne jest również nasze zdrowie psychiczne https://adampiotrowskipsycholog.pl/psycholog-lubawa/ psycholog Lubawa, to jedno z miejsc w którym możemy uzyskać pomoc. Psycholog może prowadzić różnego rodzaju ćwiczenia i dyskusje, które pomagają parze budować więź emocjonalną i wzmacniać swoje związki, to element pomocy jaka świadczona jest dla par i związków.
PaulinaKKK
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 18 wrz 2017, 18:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Nie

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 28 lut 2024, 17:08

Moim zdaniem sklep podologiczny taki jak https://sklep.ileopard.pl/ to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto dba o zdrowie swoich stóp. Dzięki szerokiej gamie produktów i poradom ekspertów uważam, że jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą zadbać o swoje stopy
Bocja
Weteran
 
Posty: 510
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: zdrowie

Nieprzeczytany postautor: konot » 11 kwie 2024, 08:22

Osobiście mogę Wam polecić świetne miejsce w którym za pomocą nowatorskiej metody walczą z skoliozą. Wystarczy zajrzeć do https://fedmedica.pl/ F.E.D. to zachowawcza metoda leczenia skolioz o dużej skuteczności. Jej sukces opiera się na wspólnej pracy i dobrym porozumieniu pomiędzy pacjentem a fizjoterapeutą i lekarzem. Na to wszystko na pewno możecie liczyć w tym miejscu. Terapia będzie indywidualnie dostosowana do Was. Polecam ich szczerze.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

  • Reklama