• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Nowy samochód - który wybrać?

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 06 paź 2020, 13:03

No to według siebie należy przede wszystkim szukać, ale pamiętajmy, że takie https://autoplac.pl/ strony na przykład pozwalają nam na szukanie bez przeszkód. Po prostu wpisujemy model, markę, albo przeglądamy wszystkie dodane ogłoszenia. Ja Wam mówię, że tak będzie naprawdę dobrze. Po co macie chodzić po komisach i kupować w ciemno...
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: mela » 16 paź 2020, 12:12

Dużo zależy od Twojego budżetu, my z mężem zdecydowaliśmy się na porsche. Nim je kupiliśmy, to zdecydowaliśmy się na taką specjalną jazdę po torze. Nie ukrywam, że przejażdzka samochodem wyścigowym to nie tylko adrenalina, ale również sprawdzian umiejętności. Oboje mogliśmy sprawdzić jak to jest jeździć takim autem i oboje byliśmy zadowoleni.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: elpapito » 21 paź 2020, 21:00

Samo podejście do kwestii zakupu nowego samochodu bardzo mi się podoba i jestem jego zwolennkiem. Szczerze powiedziawszy to nie ma większego sensu szukanie swojego szczęścia na rynku wtórnym. Prawda czasami bywa okrutna, tak jest też właśnie w tym przypadku. Często to co widzimy na zdjęciach jest zupełnie oderwane od rzeczywistości. Najpewniejszą opcją będzie udanie się do salonu większej marki by zobaczyć co aktualnie prezentuje się w naszych oczach najatrakcyjniej. Wiele osób poleca Renault - https://www.renault.pl/samochody-osobowe.html ze względu na bezawaryjność ich konstrukcji. Jeszcze jak dodamy do tego fakt, że wyjeżdzamy nowym samochodem prosto z fabryki to mamy 100% pewność. Pamiętajmy o bezpieczeństwie naszym oraz rodziny, to podstawa.
elpapito
Aktywny
 
Posty: 12
Rejestracja: 28 sty 2019, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: mela » 23 paź 2020, 14:23

A ile planujesz wydać? Jeżeli nie masz oszczędności to dobrym rozwiązaniem jest auto używane, a jeżeli masz większy budżet to lepiej kupić auto z salonu. Pierwsze auto miałam z salony, a teraz kupujemy ferrari. Też sądzimy, że zwariowaliśmy, ale co tam. Połowa sukcesu to auto, teraz szukamy mechanika ferrari poznan . Nasz obecny mechanik powiedział, że to jest ponad jego siły, więc radzi nam poszukać innego warsztatu, ale miło z jego z strony bo przynajmniej powiedział prawdę, a nie naciąga.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: turyna » 03 lis 2020, 16:44

Moim zdaniem każdy z nas jeździ tym, co mu się podoba lub tym na co go stać. Jednak nie ważne jakim samochodem się poruszamy każdy kierowca czasem korzysta z usług wulkanizatora. Mnie w ostatnim czasie pomogła wulkanizacja sosnowiec . Jak się okazało na moje szczęście świadczą oni usługi mobilne, więc podjechali pod wskazany adres i na miejscu uporali się z usterką opony.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 29 sty 2021, 15:16

Mi bardzo fajne wydają się samochody suzuki. Sprawdzcie sobie tą stronkę https://suzuki.horiz.pl/serwis/niemiecka-jakosc-serwisu/. Tam są samochody suzuki z dobrych roczników, a dodatkowo to bardzo dobry serwis tych samochodów.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: konot » 15 wrz 2021, 21:26

Polecam skorzystać z pomocy specjalistów, wystarczy przedstawić im swoje oczekiwania, a oni zajmą się znalezieniem najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Na stronie https://carsset.pl/ znajdziecie kontakt do brokera samochodowego i jego ofertę.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 05 paź 2021, 09:19

Nie każdego stać na zakup nowego samochodu. W takim przypadku warto zdecydować się na pewny zakup używanego auta. Na stronie: https://volvocarkalisz.selekt.volvocars ... ona-glowna jest oferta od marki volvo, w której masz szansę kupić dobre, używane auto w rozsądnej cenie. Na pewno któreś Ciebie zainteresuje.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 06 paź 2021, 09:30

Gdy kupujemy nowy samochód, to warto dowiedzieć się jaki będzie koszt jego części zapasowych. Choć samochód będzie nowy, to w przyszłości będzie trzeba wymienić katalizator i wiele innych rzeczy. A ich koszt może być dość spory w zależności od modelu samochodu.
Indigo
Weteran
 
Posty: 372
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: daniel33 » 09 paź 2021, 07:48

Każdy chciałby mieć bardzo dobry samochód i to jest bardzo normalna sprawa. Sam mogę się pochwalić ,że kilka tygodni temu skorzystałem z wynajem samochodów sportowych .Z tej oferty warto skorzystać.
daniel33
Weteran
 
Posty: 756
Rejestracja: 06 sty 2019, 10:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: ererehistoria
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: w
Pracuję: Tak

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 20 paź 2021, 23:03

Jak często robicie zakupy przez internet? Osobiście chciałbym Wam polecić motoryzacyjny sklep internetowy, w którym znajdziecie najróżniejsze częsci oraz akcesoria samochodowe, w tym żarówki ksenonowe D2R . Co sądzicie o ofercie na stronie?
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 24 paź 2021, 18:57

Ostatnio właśnie też chciałam kupić nowe auto, jednak aby to zrobić musiałabym sprzedać obecne. Nikt nie chciał go kupić, więc postanowiłam poszukać skupu. Znalazłam http://autoskup.krakow.pl/ i podobno oni fajnie załatwiają wszystkie formalności i przyjeżdżają po auto.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 21 lis 2021, 15:48

Moim zdaniem, jeżeli nie możesz zdecydować się na zakup konkretnego auta, to zawsze możesz skorzystać z oferty wynajmu, żeby dokładnie przetestować dany model auta. Z tego co wiem, to bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie posiada firma https://carleasepolska.pl/wynajem-dlugoterminowy więc jeżeli jesteś zainteresowany tego typu wynajmem, to koniecznie tam zerknij.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: mela » 22 lis 2021, 12:09

Moim zdaniem wybór samochodu to rzecz gustu i jakby nie patrzeć budżetu jakim na ten cel dysponujemy. Jednak w każdym jednym można uszkodzić oponę. Mnie właśnie takie zdarzenie się przytrafiło. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji było tylko zjechać na pobocze i szukać pomocy. Mobilną pomoc wulkanizacyjną znalazłam na tej stronie https://wulkanizator.com.pl i zadzwoniłam. Panowie dość szybko zjawili się na miejscu wraz z niezbędnym sprzętem.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: irene » 23 lut 2022, 11:35

Myślę że masz rację, wybór samochodu to rzecz gustu ale też zasobności portfela i jeśli może myślisz że nie stać Cię na porsche to przejedź się to salonu Porsche Centrum Sopot , mają tam różne sposoby finansowania, pomagają załatwić wszystkie formalności.
irene
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama
cron