• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Oświetlenie ledowe

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: Oświetlenie ledowe

Nieprzeczytany postautor: Rafson » 10 maja 2021, 16:57

merkura pisze:cześć. Od wielu lat jestem magazynierem i pracuję w różnych przedsiębiorstwach. Zauwazyłem, że coraz częściej stosuje się w nich oświetlenie LEDowe, podobno jest lepsze, bardziej oszczędne itp, czy to prawda? :)

Jeśli chodzi o magazyny i tego typu instalacje to zdecydowanie obecnie prym wiodą lampy LED. Taka lampy typu High Bay to oszczędność energii sięgająca nawet 50%, więc nic dziwnego, że coraz więcej ludzi stawia na tego typu oświetlenie.
Rafson
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2019, 16:32
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Oświetlenie ledowe

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 31 maja 2021, 22:49

Ciekawe lampy i żyrandole znajdziecie na stronie wyposażenie wnętrz ta firma ma bardzo szeroki wybór oświetlenia. U nich na pewno znajdziecie coś w swoim stylu. Koniecznie sprawdźcie. Polecam serdecznie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2277
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie ledowe

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 22 gru 2021, 14:28

Przecież w sklepie akb-poland.com/ macie dobre oświetlenie led, koniecznie sprawdźcie. Tam dostaniecie coś praktycznego i w dobrej cenie... Ja sama właśnie niedługo chce u nich kupić taśmy led, bo można je wykorzystać w najróżniejszy sposób.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie ledowe

Nieprzeczytany postautor: konot » 25 sty 2022, 12:20

Jeżeli chodzi o bardzo dobrej jakości diody LED to najlepiej sprawdzić na stronie https://botland.com.pl/65-diody-led-i-akcesoria, bardzo duży wybór, szybka wysyłka. A co do samego sprzętu, zamawiałem tam już kilka razy też inne części jeżeli chodzi o elektronikę i za każdym razem byłem zadowolony z jakości produktów.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Oświetlenie ledowe

Nieprzeczytany postautor: PaulinaKKK » 03 lut 2022, 00:27

Oświetlenie ledowe należy do jednego z najbardziej popularnych. Tutaj http://www.san-pas.pl/profile-led-bo-wa ... wietlenie/ możecie poczytać o ledowym oświetleniu. Ja lubię takie poradniki, bo dzięki nim łatwiej mi podjąć różne decyzje dotyczące wyborów co i jak urządzić w moim domu.
PaulinaKKK
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 18 wrz 2017, 18:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Nie

Odp.: Oświetlenie ledowe

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 23 kwie 2022, 12:46

Zdecydowanie warto szukać pomysłów i inspiracji oraz pomocnych informacji, jeśli coś teraz remontujecie. Na problemy z wyborem oświetlenia na pewno najlepsza będzie strona http://www.edukacjainformacyjna.pl/wybo ... cic-uwage/ , więc od razu polecam Wam tam zajrzeć. Skorzystajcie sobie!
elka74
Weteran
 
Posty: 1076
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie ledowe

Nieprzeczytany postautor: sowka » 27 kwie 2022, 18:35

Coraz więcej osób idzie właśnie w takie rozwiązania, bo są ekologiczne i dość praktycznie w codziennym użytkowaniu. Konkretnie o takim rodzaju oświetlenia to warto jest zajrzeć chociażby na https://www.lighting.philips.pl/edukacj ... swietlenie. Zawsze to fachowa wiedza zebrana w jednym miejscu.
sowka
Hero member
 
Posty: 69
Rejestracja: 18 lut 2019, 21:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie ledowe

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 21 paź 2022, 18:55

Żarówki LED są aktualnie dużo częściej wybierane, niż te tradycyjne. Zużywają bowiem znacznie mniej energii elektrycznej, generując w ten sposób oszczędności przekładające się bezpośrednio na zmniejszenie się comiesięcznych rachunków. To jednak niejedyny powód popularności tej innowacyjnej technologii. Liczne zalety wpłynęły na to, że w krótkim czasie opanowała ona ponad połowę rynku oświetleniowego. Rozwiązania zastosowane w LED-ach czynią ogromną różnicę jakościową pod bardzo wieloma względami, dlatego poszukując oświetlenia do mieszkania warto przejrzeć ofertę dostępną na https://sklep.elus.pl/led-trzonek-e27-b ... 7,2,411217
alutka90
Weteran
 
Posty: 424
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie ledowe

Nieprzeczytany postautor: Cytruska » 22 lut 2023, 00:40

Widziałem, bardzo dobry https://studio-led.pl/sterowniki-schodo ... e,311.html sterownik schodowy , za jego pomocą, możemy stworzyć zupełnie niepowtarzalne oświetlenie, naszych schodów. To nie tylko genialnie wygląda, ale jest też bardzo praktyczne, oświetla nam po prostu schody podczas wchodzenia czy schodzenia.
Cytruska
Weteran
 
Posty: 271
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:24
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Oświetlenie ledowe

Nieprzeczytany postautor: konot » 06 mar 2023, 14:08

Świetną firmą będącą jedną z liderów w temacie oświetlenia jest https://sklep.argon-lampy.pl/pl/c/Czarne-kinkiety/148. W swojej ofercie posiadają oryginalne produkty, takie jak lampy wiszące, lampy biurkowe, lampy podłogowe, kinkiety, oświetlenie LED, lampy ogrodowe. Lampy jakie są sprzedawane przez tą firmę można modyfikować w zakresie zmian kolorów dodatków, wydłużania lub skracania przewodów itd. Cały oferowany asortyment jest produkowany w Polsce. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupionej tam lampy.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

  • Reklama