• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Aranżacja wnętrz

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: konot » 31 paź 2023, 20:02

Wiele pięknych i oryginalnych produktów do pokoju dziecka jak plakaty, metryczki, naklejki ścienne, tapety, panele tapicerowane i wiele więcej znajdziecie zaglądając do https://royalrabbits.pl/
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 06 lis 2023, 07:02

Aranżacją wnętrz zajmujemy się sami, we własnym zakresie. Po pierwsze sprawia to nam dużą przyjemność a po drugie oszczędzamy tym sposobem mnóstwo kasy. Także wykonanie wielu spraw remontowych to domena mojego męża. W zeszłym roku znalazła na podłogę bardzo fajny materiał - to deska winylowe wineo ,która wystęuje w trzech dekorach. Nam przypadł do gustu dekor kamienia.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 255
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: konot » 08 lis 2023, 14:33

Osobiście mogę powiedzieć że podczas aranżacji wnętrza bardzo pomocne były dla mnie informacje jakie znalazłam na stronie Meble4u. Dowiecie się m.in. co na komodę do przedpokoju Takie wskazówki bardzo ułatwiają to nie łatwe zadanie i warto z nich korzystać. Znajdziecie tam również rewelacyjnej jakości meble jak szafy, stoły, witryny, meble łazienkowe, komody, hokery i wiele więcej. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i podzielona na kategorie co znacząco ułatwia poszukiwania. Polecam
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: daniel33 » 23 lis 2023, 13:36

Ja na przykład dowiedziałem się o materace lateksowe producent . Jeszcze dzisiaj o tej ofercie powiem mojej znajomej.
daniel33
Weteran
 
Posty: 793
Rejestracja: 06 sty 2019, 10:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: ererehistoria
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: w
Pracuję: Tak

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 29 lis 2023, 18:29

Ja kończę remont salonu i zastanawiam się jaką sofę wybrać. Przeglądałam różne propozycje i jak narazie żadna nie wpadła mi jakoś szczególnie w oko. Spojrzę jeszcze na ranking sof do salonu 2023, aby zobaczyć jakie sofy są modne w tym sezonie. Może to pomoże mi wybrać mebel dopasowany do mojego wnętrza.
ToYa
Weteran
 
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: konot » 21 gru 2023, 21:12

Wiele pięknych i oryginalnych produktów do pokoju dziecka jak plakaty, metryczki, naklejki ścienne, tapety, panele tapicerowane i wiele więcej znajdziecie zaglądając do https://royalrabbits.pl/product-categor ... metryczki/
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 30 gru 2023, 21:56

W najnowszym artykule od Ekostone https://www.ekostone.pl/czerwona-szara- ... ne-wybrac/ , omawianym pod tytułem "Czerwona, szara, a może biała? Jaką cegłę na ścianę wybrać?", firma kładzie nacisk na zróżnicowane aspekty wyboru materiałów do elewacji. Przybliża czytelnikom różnice między cegłami klasycznymi a nowoczesnymi, podkreślając ich cechy oraz wpływ na charakter budynku. To obowiązkowa lektura dla tych, którzy pragną świadomie podjąć decyzję dotyczącą wyglądu swojej elewacji.
alutka90
Weteran
 
Posty: 424
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 09 sty 2024, 13:21

Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i dlaczego? Remontowałem moje mieszkanie, dlatego skorzystałem z oferty polecanego mi sklepu, gdzie zamówiłem prestige decor listwy w bardzo dobrej cenie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2277
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: konot » 10 sty 2024, 10:11

Mnie udało się kupić ciekawy calligaris stół w sklepie https://sklep.empir.com.pl/stoly/stol-s ... garis.html Ich oferta jest bardzo rozbudowana i oryginalna. Wszystkie oferowane przez nich propozycje wykonane są z wysokiej jakości materiałów więc na pewno sprostają Waszym wymaganiom. Zajrzyjcie tam koniecznie.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 19 sty 2024, 12:12

Polecam też pufy od https://www.miuki.pl/ - świetnie wyglądają, są solidnie wykonane i są oczywiście bardzo wygodne. Doskonale sprawdzają się w wielu pomieszczeniach.
Indigo
Weteran
 
Posty: 381
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 29 sty 2024, 05:41

Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, ważne jest, aby myśleć o ogólnej estetyce pomieszczenia. płyty meblowe lakierowane są popularnym wyborem ze względu na ich wszechstronność i możliwość dopasowania do różnych stylów. Wnoszą one odrobinę elegancji i wyrafinowania do każdej przestrzeni i są zdecydowanie warte rozważenia, gdy mówimy o wystroju wnętrz.
Bocja
Weteran
 
Posty: 510
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: konot » 06 lut 2024, 19:56

W poszukiwaniu generalnego wykonawcy budowlanego polecam zajrzeć do https://primater.pl/projekt-biura/
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 30 mar 2024, 18:07

Aranżacja na drewniany stół kawowy to fundament przytulnego salonu, gdzie drewno harmonijnie współgra z różnymi stylami wnętrza, od japandi po loftowy. Elementy takie jak kwiaty, świece i ciepłe oświetlenie lampy tworzą spójną i ciepłą atmosferę, zachęcając do odpoczynku i spędzania czasu w gronie najbliższych. Tak zaplanowane wnętrze staje się nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne.
ToYa
Weteran
 
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: konot » 23 kwie 2024, 09:38

Bardzo fajnym elementem aranżacji są obrazy na płótnie jakie znajdziecie w https://digitaldruk.pl/ Wykonują wysokiej jakości wydruki na płótnie, personalizowane wydruki, plakaty, plakaty w ramie, plakaty w antyramie, napisy, tryptyki, naklejki i wiele więcej. Ogromne możliwości jakie stwarza ich oferta pozwoli Ci na wybranie idealnej propozycji dla siebie i stworzenie pięknego dekoru pasującego do wnętrza.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Aranżacja wnętrz

Nieprzeczytany postautor: Cytruska » 26 kwie 2024, 18:03

Wnętrze możemy spróbować zaaranżować samodzielnie, przy udziale takich elementów jak https://www.decordomolsztyn.pl/sztukateria-scienna sztukateria ścienna, możemy stworzyć naprawdę ciekawe aranżacje. Ważne żeby upewnić się, że wybrana sztukateria pasuje do rozmiaru pomieszczenia oraz proporcji ścian. Zbyt duża sztukateria może przytłaczać małe pomieszczenia, podczas gdy zbyt mała może stracić na efekcie w przestronnych wnętrzach.
Cytruska
Weteran
 
Posty: 271
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:24
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Reklama