• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Dbanie o swoje zdrowie

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: vers » 28 lis 2019, 18:29

O swoje zdrowie trzeba dbać i to jest niezaprzeczalny fakt. Czasami bywa tak, że z wyboru bądź też nie stajemy się opiekunem kogoś starszego, kto wymaga ciągłej opieki. Tutaj https://care4you24.eu/choroby-wieku-starczego/ znajdziesz artykuł, który może okazać się pomocny. Zawiera wiele cennych, istotnych wiadomości. W Niemczech taka praca staje się coraz bardziej popularna i coraz więcej osób wyjeżdża do pracy własnie w takim charakterze.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 04 sty 2020, 00:30

Myślę, że jak chcemy zadbać o swoje zdrowie to również warto stosować różne suplementy. Ostatnio popularne stały się takie, które zawierają w składzie colostrum, czyli siarę bydlęcą. Tutaj https://genactiv.eu/strona/czym-jest-colostrum możecie dowiedzieć się więcej na ten temat.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: woszka » 01 sie 2020, 14:17

A co z wyposażeniem karetki? Wiecie jak powinno wyglądać? Na pewno mam zamiar kupić takie rzeczy jak butla tlenowa 10l która niezbędna jest podczas reanimacji chore osoby.
woszka
Weteran
 
Posty: 644
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: roki598 » 03 wrz 2020, 14:47

Dieta i sport to moim zdaniem ważne kwestie i od nich w dużej mierze zależy to, czy będziemy zdrowi. W dzisiejszych czasach niestety żyjemy bardzo szybko i zazwyczaj mamy dużo stresów, co niesamowicie negatywnie wpływa na zdrowie. Poczytajcie sobie artykuły na portalu http://badania-jelita-grubego.waw.pl może ktoś będzie zainteresowanymi takimi tematami. Jak pozbyć się strachu przed kolonoskopią i jak takie badanie może czasem uratować życie ...
roki598
Aktywny
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 lis 2016, 12:00
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: czeko60 » 07 paź 2020, 12:23

Profilaktyka zawsze jest najlepsza, a tym bardziej teraz w dobie pandemii. Wszyscy specjaliści są zgodni, że w przypadku wielu chorób i zakażeniu SARS-CoV-2, przebieg choroby jest znacznie cięższy często. Nie na wszystko mamy wpływ, wiadomo. Ale żeby się przebadać to tylko od nas zależy. Ja niedawno wykupiłam sobie i mężowi pakiet badań w Diagnostyka https://diag.pl/sklep/pakiety/e-pakiet- ... -pandemii/ . Takie najważniejsze, w sumie 14 badań. Koszt nieduży, jeszcze teraz sporo taniej bo tylko 79 zł.
czeko60
Weteran
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 lut 2018, 16:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: PaulinaWalega » 13 paź 2020, 15:06

Dbanie o swoje zdrowie uważam za kluczowe. Mamy przecież jedno prawda? Dlatego czy to w moim przypadku czy w przypadku mojej rodziny zawsze trzymam ręke na pulsie i w razie jakichkolwiek problemów reaguje. Moja żona wybiera się do ginekologa ( https://ginekolog-warszawa.pro ) z powodu bóli podbrzusza. Niby nic poważnego ale lepiej zapobiegać niż leczyć.
PaulinaWalega
Aktywny
 
Posty: 24
Rejestracja: 04 lut 2019, 12:54
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: awrwrw
Kierunek studiów: rwrwrwr
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: awrwrwr
Uczelnia: wrawrawrw
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: jaksa » 27 maja 2021, 13:02

ja mam często problemy jelitowe
jaksa
Hero member
 
Posty: 66
Rejestracja: 25 lip 2017, 10:10
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: ekonomia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: wrocław
Uczelnia: uw
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: irene » 27 maja 2021, 14:35

Może postaw na jakiś probiotyk? Bo wiem że przy problemach jelitowych i chorobach odbytu warto stosować dobry probiotyk proktologiczny ProctoLact-M, który zawiera żywy szczep bakterii probiotycznych, co hamuje wzrost chorobotwórczych bakterii :)
irene
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: Myszkamini » 27 maja 2021, 19:51

Moje drogie mam dla was leki, które pomogą Wam łagodniej przejść menopauzę. Znajdziecie je tutaj: https://ktomalek.pl/produkty-stosowane- ... zie/k-30/1 Środki te dostarczą organizmowi witaminy i minerały, które w tym czasie potrzebuje Twój organizm. Menopauza to nie choroba tylko naturalny etap w życiu, ale zawsze warto pomóc naszemu organizmowi w zmianach.
Myszkamini
Aktywny
 
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2019, 11:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: totor » 29 maja 2021, 16:18

A moja dziewczyna ma problem z hpv, ;| nie wiem czy to ja ją zaraziłem czy było na odwrót ale na szczęście udało się opanować dzięki papilocare. Okazuje się że nieraz organizm sam się pozbywa tego wirusa a jak mu się pomoże taką kuracją to jest to szybsze i pewniejsze
totor
Hero member
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2017, 11:29
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: jaksa » 16 lip 2021, 08:05

Wydawało mi się że dbam o zdrowie, robiłam regularnie badania ale mimo to czułam się fatalnie i miałam okropne bóle brzucha. Na szczęście po specjalistycznej diagnostyce w szpitalu Medicover okazało się że mam endometriozę. Teraz jestem już po zabiegu w asyście robota da Vinci
jaksa
Hero member
 
Posty: 66
Rejestracja: 25 lip 2017, 10:10
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: ekonomia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: wrocław
Uczelnia: uw
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: ynos89 » 29 lip 2021, 21:28

Jeśli o mnie chodzi to właśnie badam się regularnie. Robię podstawowe badania czyli: badanie ogólne moczu, morfologię, OB, TSH, enzymy wątrobowe, poziom glukozy we krwi i to na tym w większości się skupiam. Dbam też o swoją dietę, jem bardzo dużo owoców i warzyw, piję odpowiednią ilość wody w ciągu dnia, a przynajmniej staram się to robić. Innym problemem jest u mnie moje prawe ucho, które ma niestandardową budowę. Przez to często jestem narażony na zapalenie ucha, co przynosi okropny ból. Bakteriom łatwiej jest się do niego przedostać i zagnieździć, dlatego dbanie o jego higienę jest sprawą wysokiej wagi. Tutaj https://www.fonix.pl/bol-uszu/infekcje- ... tepowanie/ możecie znaleźć nieco więcej informacji na temat infekcji ucha. Jeśli ktoś to przechodził, to wie o czym piszę. Jeśli ktoś tak jak ja cierpi na nawracające stany zapalne w uchu, to warto zaopatrzyć się w wiedzę oraz preparaty, które pomogą nam w jego higienie, co zabezpieczy nas przed niechcianymi sytuacjami.
ynos89
Hero member
 
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2017, 10:56
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: dentix » 12 sie 2021, 19:08

Niedawno zauważyłam u siebie kłopoty ze wzrokiem , nie zwlekając odrazu zgłosiłam się do specjalisty. Od tamtej pory używam soczewki kontaktowe AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL 3 szt które zamawaim przez internet tutaj https://iokulary.pl/product-pol-40265-S ... 3-szt.html .Cechą charakterystyczną tych soczewek jest 7 razy większa przepuszczalność tlenu niż w porównaniu do innych soczewek.
dentix
Hero member
 
Posty: 81
Rejestracja: 16 paź 2019, 20:58
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Nie

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: mela » 18 sie 2021, 14:56

Niestety ze zdrowiem bywa tak, że wraz z wiekiem mamy go coraz mniej. Dlatego też wielu seniorów jest poważnie schorowanych. W Polsce to mało praktykowane jednak w Niemczech dla takich osób wynajmuje się opiekunkę osób starszych. To zajęcie na zachodzie jest naprawdę mocno doceniane. Tutaj https://ih.katowice.pl/uslugi/ile-zarab ... niemczech/ można znaleźć cenne wiadomości na ten temat.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o swoje zdrowie

Nieprzeczytany postautor: domi.nika » 13 paź 2021, 08:24

vers pisze:O swoje zdrowie trzeba dbać i to jest niezaprzeczalny fakt. Czasami bywa tak, że z wyboru bądź też nie stajemy się opiekunem kogoś starszego, kto wymaga ciągłej opieki. Tutaj care4you24.eu/choroby-wieku-starczego/ znajdziesz artykuł, który może okazać się pomocny. Zawiera wiele cennych, istotnych wiadomości. W Niemczech taka praca staje się coraz bardziej popularna i coraz więcej osób wyjeżdża do pracy własnie w takim charakterze.



Nic nie jest tak ważne jak zdrowie :) oczywista sprawa



______________
http://www.podolog-podologia.szczecin.pl/o-nas/
domi.nika
Weteran
 
Posty: 523
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: budownictwo
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: ZUT
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Reklama
cron