• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

praca z towarami niebezpiecznymi

  • Reklama

praca z towarami niebezpiecznymi

Nieprzeczytany postautor: blazejpir » 09 lis 2020, 11:12

Zajmował się ktoś kiedyś czymś podobnym?
Jeśli tak, to miałbym parę pytań odnośnie obnoszenia się z takimi produktami. Kwalifikują się do nich na przykład te wyposażone w baterie litowe. Zastanawiam się, w jaki niby sposób specjalistyczne oprogramowanie może w tym pomagać. Tworzenie prawidłowej dokumentacji swoją drogą, ale co zyskałby szeregowy, magazynowy pracownik?!?

----------------------------------- Scalono post 09 lis 2020, 11:12 -----------------------------------

EDIT
To nie mój wymysł, tylko zapewnienia twórców specjalistycznego softu. Gdzieś na https://www.consafelogistics.com/ można znaleźć wzmiankę o module, który rzekomo ułatwia pracę z materiałami, które prawo klasyfikuje jako niebezpieczne, co wymaga stosowania specjalnych procedur. Na czym taka pomoc programu mogłaby polegać?
blazejpir
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2019, 13:03
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz medycyny
Tytuł / Specjalizacja: blazejpir
Kierunek studiów: blazejpir
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: blazejpir
Uczelnia: blazejpir
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: praca z towarami niebezpiecznymi

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 04 mar 2021, 18:33

W sumie ofert pracy to nie brakuje... To jest fakt, ale czasami ta jedna praca , którą mamy nie wystarczy... Potrzebne są inne jeszcze sposoby na dodatkowy zarobek . Także musimy szukać czego dodatkowego. Czy jednak, czy można dorabiać sobie na etacie?
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

  • Reklama