• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Odszkodowania kancelaria

  • Reklama

Odszkodowania kancelaria

Nieprzeczytany postautor: drabcio » 13 sty 2020, 19:12

Hej. Mam pewien problem. Staram się znaleźć jakąś dobrą kancelarię odszkodowawczą z długoletnim doświadczeniem. Możecie coś polecić?

----------------------------------- Scalono post 13 sty 2020, 19:12 -----------------------------------

drabcio pisze:Hej. Mam pewien problem. Staram się znaleźć jakąś dobrą kancelarię odszkodowawczą z długoletnim doświadczeniem. Możecie coś polecić?

Trochę poszukałam i natrafiłam na tą: https://codex.org.pl/ Znacie jeszcze jakieś?
drabcio
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2019, 10:17
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: -
Uczelnia: uj
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Odszkodowania kancelaria

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 06 lip 2021, 22:25

Akurat sprawy związane z dochodzeniem odszkodowania są niezwykle trudne, czasochłonne, wymagające od nas dużo zaangażowania. Przeważnie po tej drugiej stronie jest trudny przeciwnik, który chciałby wypłacić jak najmniej albo wcale. Dlatego profesjonalna pomoc prawna jest wręcz niezbędna. Gdybym miała polecać to kancelaria prawna Gliwice nie ma sobie równych. Mają wiedzę, doświadczenie, pomogą we wszystkim. Na stronie https://legaleo.pl/ macie wszystkie namiary.
elka74
Weteran
 
Posty: 1076
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Odszkodowania kancelaria

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 28 lip 2021, 08:51

W sumie prawnikiem nie jestem, ale jeśli miałabym z kimś iść na noże, to właśnie tylko ze sprawdzoną prawniczką, czy prawnikiem. Ogólnie to kancelaria Kopko ma dobre opinie pod kątem właśnie tego doradzania i uważam, że warto się do nich pod tym kątem zgłosić. Może nie są jakimiś tam "bondami" prawa, ale swoją wiedzę i umiejętności na pewno mają.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

  • Reklama