• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

pasmanteria

  • Reklama

pasmanteria

Nieprzeczytany postautor: Innocenty43 » 08 kwie 2019, 10:03

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio znów wróciłam do mojej pasji jaką jest szycie. Zaczęłam się tym nawet zajmować zarobkowo, choć póki co są to dość skromne kwoty. Szukając wykrojów na sukienki i bluzy trafiłam na świetną stronę https://www.pinsola.pl/wykroje Polecam Wam to miejsce. Jakość, szybka wysyłka i co najważniejsze naprawdę bogaty zestaw różnego rodzaju artykułów. Ja jestem bardzo zadowolona. I tu mam do was pytanie. Znacie może jakieś podobne miejsce? Możecie mi coś jeszcze polecić?
Innocenty43
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2019, 20:52
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: FWAFAW
Kierunek studiów: WAFWAF
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: FWAFWAF
Uczelnia: WAFWAFAW
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: pasmanteria

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 01 cze 2021, 11:36

Fajnie, dzięki za przydatny namiar... A czy zajmujesz się szyciem ręcznym czy maszynowym? Tak, pytam... Bo właśnie planuje kupić sobie bardziej teraz profesjonalną maszynę do szycia i zastanawiam się nad ofertami Strima. Tam wpadła mi w oko janome qxl605 . Jest to maszyna do szycia wieloczynnościowa i to sterowana komputerowo.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: pasmanteria

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 23 sie 2021, 21:21

Wiesz co, z tego co wiem, to spory wybór tkanin i różnorodnych materiałów do szycia możesz znaleźć na stronie tego sklepu https://polimex.net/pl/sklep/2-nici/35-nici-do-kaletnictwa Moim zdaniem, mają najlepsza ofertę na rynku i całkiem atrakcyjne ceny. Sprawdź sama i przekonaj się czy warto tam zamówić.
kalusia
Weteran
 
Posty: 816
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: pasmanteria

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 29 mar 2024, 08:57

Jeżeli szukacie tkanin na ubranka dla dzieci i nie tylko, które spełnią wasze wymagania to polecam między innymi muślin pikowany. Dobrze się z nim pracuje i gwarantuje on świetne efekty.
Indigo
Weteran
 
Posty: 381
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

  • Reklama