• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Budowa domu

  • Reklama

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: kolorowa » 01 lis 2020, 15:49

Budując dom musimy wziąć pod uwagę nawierzchnie, jakie położymy wokół domu. Układanie kostki brukowej musi być przeprowadzone fachowo. Należy wykonać podsypkę pod kostkę. Jak to zrobić fachowo można przeczytać na https://www.semmelrock.pl/warto-wiedziec/porady-eksperta/co-poszlo-nie-tak-5-najczesciej-popelnianych-bledow-przy-ukladaniu-kostki-brukowej-i-ich-skutki/.
kolorowa
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2019, 20:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: uczę sie
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 17 lis 2020, 12:59

Jeżeli natomiast będziecie szukali specjalistów od montażu okien to polecam zajrzeć na stronę https://www.cieplymontaz.com.pl/. Korzystałem z ich usług i ze wszystkim poradzili sobie w doskonały sposób.
Indigo
Weteran
 
Posty: 373
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 04 gru 2020, 17:09

Każdy ma inny problem z budową domu, ale nie możemy zapominać, że przecież projekty domów też są ważne. Dlatego ja chcę się zdecydować na coś teraz, póki MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/aktualnosc ... kolajkowa/ ma teraz promocję Mikołajkową. Sporo na pewno zoaszczędzę ;).
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 11 sty 2021, 12:01

Na pewno biorąc się za budowę, bierzecie pod uwagę również to, co musicie mieć, jak wyposażyć miejsce pracy tych ludzi. Większość zapewnia sama firma budowlana, ale warto sprawdzić, co zawiera wyposażenie placu budowy i w razie co, odpowiednio się przygotować. To chyba dla Was jasne?
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 23 sty 2021, 21:35

Doskonale... A skoro myślicie o budowie domu, warto rozważyć ekologiczne rozwiązania, które są dzisiaj dostępne na rynku. Chociażby warto tutaj wspomnieć o firmie respect energy, która oferuje prąd z odnawialnych źródeł energii. Ich energia jest całkowicie bezpieczna dla naszej planety.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 08 lut 2021, 16:55

Ze swojej stron chciałbym Wam polecić usługi firmy WSM - osuszacze gdańsk. Są to specjaliści w osuszaniu budynków, które zostały zalane lub są w trakcie budowy. Dodatkowo oferują usługi nagrzewania oraz ozonowania pomieszczen oraz samochodów.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Talar33 » 15 lut 2021, 17:18

A widzicie, budowa domu nie jest czymś takim łatwym, ale można sobie poradzić. U nas planowany jest Oszust https://www.mgprojekt.com.pl/oszust i mam nadzieję, że uda się wszystko dobrze wykonać. W końcu zależy nam na tym, żeby w jednym domu mieszkać całe życie. I od tego potrzebny właśnie jest odpowiedni dom.
Talar33
Weteran
 
Posty: 198
Rejestracja: 20 lis 2018, 20:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 23 lut 2021, 17:17

Ja to sobie tak myślę, że będę szukać domu takiego jak ten https://www.mgprojekt.com.pl/willa-rodzinna-2 do kupienia. Nie chcę się budować tylko dlatego, że mam zerowe rozeznanie i obawiam się, że ktoś mądrzejszy ode mnie to łatwo wykorzysta. A tego naprawdę bym nie chciała.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: vicia » 03 mar 2021, 01:35

Wiesz co czasami na etapie budowy można też pomóc sobie i przyspieszyć pewne procesy. Czytałam artykuł o osuszaniu ścian i wydaje mi się, że warto zatrudnić od tego ekipę lub wynająć osuszacz, który przyspieszy nam trochę prace. Ja o tym nie myślałam, jak budowałam dom, ale koleżance teraz doradziłam, aby to zrobiła.
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: turyna » 24 mar 2021, 15:31

Budując dom warto zdecydować się na wentylacje. Takie rozwiązanie zadba o właściwą jakość i cyrkulację powietrza i to w każdym pomieszczeniu. Aby wentylacja mogła służyć latami, należy ją regularnie czyścić. Kiedy do mojego domu, zlecałam taką usługę pierwszy raz to ten artykuł: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-poznan/ bardzo mi pomógł. Wiedziałam jak właściwie się do tego przygotować. Z każdym, kolejnym razem jest łatwiej.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: dynamical » 29 mar 2021, 13:42

Bardzo ważnym elementem jest również odpowiednie przygotowanie placu budowy. Trzeba odpowiednio go zabezpieczyć, ale też zapewnić na nim zaplecze sanitarne. Świetnie nadaje się do tego możliwość skorzystania z wynajmu toalet przenośnych. Ja właśnie wczoraj zamówiłam taką od WC Serwis i jeszcze na promocję trafiłam - jak wpiszecie kod "WIOSNA" podczas zamówienia to jest fajny rabat. Promka trwa tylko do końca m-ca, ale można zamówić z wyprzedzeniem i też będzie obniżona cena.
dynamical
Dociekliwy
 
Posty: 36
Rejestracja: 09 maja 2016, 13:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: czeko60 » 02 cze 2021, 23:24

Budowa domu, poważna i odpowiedzialna inwestycja. Za to jak już taki dom stanie to jaka radość. Fajnie mieć własny dom, najlepiej z ogródkiem jeszcze. Trzeba zacząć od znalezienia dobrej działki, lokalizacja ma znaczenie. Mogę polecić https://www.dobryadres.pl/ofertynieruch ... ia%C5%82ki jeśli chodzi o zachodniopomorskie. Tam ofert jest naprawdę dużo, z wielu biur nieruchomości.
czeko60
Weteran
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 lut 2018, 16:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: mela » 14 cze 2021, 11:16

Budowa domu zawsze zaczyna się od prac ziemnych. Tych, jak wiadomo nie brakuje. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi budowlanemu zdecydowanie szybciej można takie prace zakończyć. Mnie zależało na wynajmie koparki wraz z operatorem i takiej też zaczęłam szukać. Tutaj https://koparkaslask.pl/koparka-katowice/ znalazłam firmę niedaleko miejsca budowy, z której usług zdecydowałam się skorzystać.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: wazniak » 17 cze 2021, 13:33

Nie powiem, bo sami zastanawiamy się nad tym czy w ogóle zaczynać z budową domu czy też nie. A to dlatego, że najmłodsi już nie jesteśmy także wiadomo, że takie proste to nie jest. I tak też szukając jakiś informacji na temat budowy domu to znalazłam nowoczesne domy prefabrykowane które na pewno uważam, że są bardzo dobrym rozwiązaniem.
wazniak
Początkujący
 
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:56
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: dentix » 30 cze 2021, 20:48

Jestem na etapie kończenia budowy domu , za parę dni przyjedzie kolejna firma do instalacji gazowej w mieszkaniu. Wybrałam taką metodę ze wzgledu na niski koszt utrzymania , skorzystałam z usług tej firmy tutaj http://lpgdirect.pl/ . Działa ona w 6 województwach w naszym kraju.
dentix
Hero member
 
Posty: 81
Rejestracja: 16 paź 2019, 20:58
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Reklama