• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Dziecięce ciuchy

  • Reklama

Dziecięce ciuchy

Nieprzeczytany postautor: mode1989 » 20 sty 2017, 12:15

witam.mam problem nie wiem już jak prać ciuchy dziecko by wszystko się doprało. Kiedyś moczyłam w odplamiaczu i jakoś nie dopierało się ekstra. zawsze piorę maks w 40 stopni i przeważnie programie Eko. Macie jakieś rady?
mode1989
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Dziecięce ciuchy

Nieprzeczytany postautor: Wisienka » 28 sie 2018, 08:57

Przede wszystkim musisz kupić ciuchy dobre jakościowo, by nie bać się czyszczenia ich nawet w wyższych temperaturach. Zobacz sobie tutaj na odzież dziecięcą Boboli- ma bardzo dobre recenzje.
Wisienka
Aktywny
 
Posty: 24
Rejestracja: 02 sie 2018, 13:18
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dziecięce ciuchy

Nieprzeczytany postautor: mira » 25 sie 2020, 08:25

Dla dzieci w wieku szkolnym, na nowy rok szkolny, poza nowymi ubraniami warto też kupić odblaski dla dzieci. Dotyczy to szczególnie dzieci, które same chodzą do i wracają ze szkoły.
mira
Weteran
 
Posty: 258
Rejestracja: 11 lis 2016, 13:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dziecięce ciuchy

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 26 lis 2021, 19:17

Sklepów z dziecięcymi ciuszkami nie brakuje na rynku, ale ważne, żeby wybierać takie miejsca, które oferują produkty z naturalnym składem. Wiem że na stronie tego sklepu https://mybasic.pl/czarne-body-z-sukien ... 00417.html można dostać całkiem spory wybór tego typu produktów, więc zerknijcie sobie tam a nie pożałujecie.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dziecięce ciuchy

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 27 lis 2021, 10:39

Kto ma dzieci to doskonale wie jak dzieci szybko wyrastają ze swoich ubrań. Nowe są stosunkowo drogie ale czasami siostra coś podrzuci ciekawego po swoich starszych dzieciach. Sama tez wpadłam na pomysł by te większe i dobre ciuchy od mojej siostry spróbować przefarbować - przynajmniej niektóre. W internecie znalazłam specjalne barwniki do tkanin - http://rekol.pl/ i stare koszulki otrzymały drugie życie.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 248
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dziecięce ciuchy

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 29 lis 2021, 10:20

Jeśli nasze dziecko ma dużo ubrań, to warto zapewnić mu też odpowiednie miejsce do tego aby je przetrzymywać. Taka szafa będzie idealnym rozwiązaniem, które pomieści mnóstwo dziecięcych ubrań.
Indigo
Weteran
 
Posty: 372
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dziecięce ciuchy

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 04 sty 2022, 10:09

Z pewnością znajdą się osoby które posiadają własne dziecko. Polecam Wam https://wkobiecymwydaniu.pl/category/do ... icielstwo/ , jest to strona na której znajdziecie wiele artykułów odnośnie rodzicielstwa. Sam skorzystałem z kilku wskazówek. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2227
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Dziecięce ciuchy

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 15 gru 2022, 09:23

Ubrania kupujemy najczęściej wtedy, kiedy mamy taką potrzebę. Dla dzieci jednak kupuje się je stosunkowo często, dlatego ,że dzieci ubrania zużywają szybciej. Warto przy takiej okazji zajrzeć do poradników modowych - https://hurtowniakaszmir.pl/ .Tam znajdziecie zawsze ciekaw wskazówki. Myślę ,że coś ciekawego dla dzieci także się tam znajdzie.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 248
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dziecięce ciuchy

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 23 sty 2023, 18:26

Jeżeli chcesz zakupić ciuchy, obuwie cz zabawki to możesz to zrobić tutaj https://gdpoland.pl/obuwie/ Jest to olbrzymie centrum handlowe z masą produktów w niskiej cenie ale wysokiej jakości. Na pewno zrobisz tam świetne zakupy.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dziecięce ciuchy

Nieprzeczytany postautor: konot » 21 mar 2023, 18:40

Warto pomyśleć również o odpowiednim obuwiu dla swojego dziecka które pozwoli mu na swobodę ruchów. Asortyment w tym zakresie posiada sklep https://bosastopka.pl/. Oferowane przez nich buciki zostały zaprojektowane tak, aby maluch czuł się w nich podobnie jak wtedy gdy jest boso co sprawia, że jego ruchy oraz motoryka stopy nie są niczym ograniczone. Takie rozwiązanie jest dla dziecka rewelacyjne a dodatkowo można wybrać idealne dla siebie z pośród wielu barwnych i przyjaznych dla maluchów propozycji. Będziecie zachwyceni z ich produktów tak jak ja.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Reklama