• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Mama nie chce mojej wyprowadzki!

  • Reklama

Mama nie chce mojej wyprowadzki!

Nieprzeczytany postautor: haitu1986 » 17 sty 2017, 02:26

A oto mój problem - Otóż mam 25 lat, mam całkiem niezłą pracę - normalne, zwyczajne życie. Ale mam poważną spinę z mamą i mam nadzieję, że mi jakoś doradzicie Otóż na studiach i później przez kilka miesięcy mieszkałam w innym mieście. Miałam tam własne mieszkanie i sobie spokojnie żyłam. Jednak pewnego dnia pojawiła się oferta pracy o wiele lepszej od tamtej w moim rodzinnym mieście, więc razem z chłopakiem przeprowadziliśmy się tutaj I tutaj problem ! Otóż wynajęliśmy mieszkanko, ale gdy moja mama usłyszała, że chcę się wyprowadzić DO CHŁOPAKA po prostu przestała się do mnie odzywać! Zaznaczam, że wcześniej już razem pomieszkiwaliśmy, ale w innym mieście. Cóż, postanowiłam dla świętego spokoju zostać jeszcze trochę w rodzinnym domu, żeby mama mogła to jakoś ogarnąć. Ale co zaczynam temat to ona strasznie krzyczy
haitu1986
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2017, 02:22
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Mama nie chce mojej wyprowadzki!

Nieprzeczytany postautor: WrozkaZebuszka » 27 sty 2017, 11:56

A może pomyślcie o kupnie mieszkania? Taka decyzja jest poważnym krokiem w dorosłość, co mama niewątpliwie doceni. Jeśli macie dobrą i pewną pracę to z całą pewnością sobie poradzicie. Dla Was to będzie także komfort psychiczny bo unikniecie kłótni o miejsce zamieszkania. W końcu domu nie kupuje się po to aby stał. Takie mieszkanie w razie różnych okoliczności można przecież zawsze sprzedać a nowe inwestycje są na popycie, poza tym można także je wynająć. Jest mnóstwo innych wariantów i raczej niewielka szansa na to,że będzie się stratnym. Ja bym porozmawiała o tym na poważnie z rodzicielką i najlepiej gdyby chłopak także uczestniczył w tej rozmowie.
WrozkaZebuszka
Weteran
 
Posty: 108
Rejestracja: 16 lis 2016, 10:36
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Mama nie chce mojej wyprowadzki!

Nieprzeczytany postautor: Kotecka » 19 lut 2017, 12:38

Właśnie myślę, że to wspaniały pomysł. Na początek sprawdź jakie oferty mają deweloperzy, pokaż je mamie i chłopakowi. Mama powinna być dumna, że w tak odpowiedzialnie myślisz o swojej przyszłości. Porozmawiaj spokojnie z mamą, uświadom ją, że dzieci przecież dorastają, a budowanie przyszłości to poważna sprawa.
Kotecka
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2017, 12:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Mama nie chce mojej wyprowadzki!

Nieprzeczytany postautor: eni » 31 gru 2017, 12:57

Może mama potrzebuje więcej czasu, aby oswoić się z tą nową dla niej sytuacją.
Moi rodzice też mają tendencje do nadopiekuńczości, jednak w kwestii mieszkania, to sami pomogli mi w tym, aby kupić mieszkanie przymorze
eni
Hero member
 
Posty: 80
Rejestracja: 02 lut 2015, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "_"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: "_"
Uczelnia: "_"
Pracuję: Nie


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

  • Reklama