• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Wózek inwalidzki

  • Reklama

Wózek inwalidzki

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 06 sty 2017, 23:53

Pytanie nietypowe - gdzie mogę zakupić solidny wózek inwalidzki? Póki co jedynie znalazłem ofertę http://abcreha.pl i chyba z niej skorzystam ( dla dziadka). Pytanie tylko, czym się kierować przy wyborze takiego wózka?
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Wózek inwalidzki

Nieprzeczytany postautor: woszka » 05 lut 2020, 15:34

Wózki toaletowe służą jako przenośna toaleta na kółkach. Wózek toaletowy jest niezbędny w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi niemogącymi wstać najczęściej z łóżka. Z tego co wiem, to dobrej jakości Wózek toaletowo-prysznicowy bez problemu można zamówić online, np w sklepie zyjlatwiej.pl
woszka
Weteran
 
Posty: 677
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Wózek inwalidzki

Nieprzeczytany postautor: vers » 27 sie 2021, 16:52

Moje znajoma ma niepełnosprawne dziecko. Właściwie to już nastolatek. Wygłupy na quadzie skończyły się dla chłopaka tragicznie niestety. Stara się wracać do zdrowia, ale czekają go lata rehabilitacji. Ona kupiła mu wózek inwalidzki na https://sklepmedyczny-ortis.pl/27-wozki-inwalidzkie to sklep internetowy ze sprzętem medycznym, więc na pewno bardziej sprawdzony namiar. Ceny też mają okej, ona szukała dobrego jakościowo wózka o przystępnej cenie i mówiła o tym sklepie właśnie.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Wózek inwalidzki

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 31 sie 2021, 12:37

Jeśli chodzi o wózek inwalidzki to sklep medyczny akson jest dystrybutorem wysokiej jakości specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego w Polsce i u nich można zamówić Wózek inwalidzki dla dziecka lub dla osoby dorosłej.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2285
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Wózek inwalidzki

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 09 paź 2021, 09:51

W sumie nie obiecuję, ale może sklep 4fizjo ma dla was coś odpowiedniego. Na pewno znajdziecie tam wiele sprzętu rehabilitacyjnego, ale to po prostu jest dla Was podpowiedzią. Musicie na stronie poszukać, co tam mają. Ja myślę, czy taśma kinezjologiczna na kolano nie będzie mi potrzebna. Zawsze to pomocne w rehabilitacji rzepki.
Deysi
Weteran
 
Posty: 284
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Wózek inwalidzki

Nieprzeczytany postautor: konot » 10 lut 2022, 10:21

Jak chodzi o świetnej jakości schodołazy to zdecydowanie polecam wam sprawdzić na stronie https://e-schodolazy.com.pl/, taki sprzęt okazał się ogromnym ułatwieniem w poruszaniu się dla naszego dziadka, teraz zdecydowanie częściej można zabierać go w różne miejsca, nawet jeżeli nie mamy pewności, że znajdziemy tam udogodnienia dla osób na wózkach.
konot
Weteran
 
Posty: 2800
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Wózek inwalidzki

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 20 lut 2022, 20:09

Nic nie stoi na przeszkodzie by wynająć wózek inwalidzki, oczywiście będzie to dużo tańsze rozwiązanie niż zakup. Z mojej strony polecam zapoznać się z ofertą sklepu Visamed , znajduje się on w Warszawie i jako sklep medyczny posiada kontakt z NFZ, dzięki czemu wiele produktów można otrzymać za darmo
Bocja
Weteran
 
Posty: 517
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Wózek inwalidzki

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 25 kwie 2024, 18:24

Sklep który oferuje koła, zestawy kołowe akcesoria do ich montażu oraz rolki do wózka paletowego to sklep z kołami pl. Jeśli szukacie koła tego typu to sprawdźcie na stronę bo tam same najlepsze wysokiej jakości produkty od znanych marek.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2285
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Reklama
cron