• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Źle zrobione mosty porcelanowe - gdzie szukać pomocy?

Protezy stałe czy ruchome? Co, jak, gdzie, kiedy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Źle zrobione mosty porcelanowe - gdzie szukać pomocy?

Nieprzeczytany postautor: graz » 21 sty 2015, 20:51

Stomatolog źle wykonała mi mosty porcelanowe w wyniku czego zaczęły i pękać i odpadać. Pod tą porcelaną również mam zgniłą miazgę własnych zębów. Po kilku konsultacjach okazało się, że zostały źle wykonane a przecież za wszystko zapłaciłam 12000 złotych. Pani stomatolog ogólnie umyła od wszystkiego ręce i zostałam na lodzie z zepsutymi mostami porcelanowymi. W instytucie stomatologii przy uniwersytecie medycznym powiedziano mi co zostało źle zrobione i okazało się, że muszę po raz kolejny wydać prawie 11000 złotych, aby poprawić to co zepsuła stomatolog, która te mosty zakładała. Ogólnie czuje się ona bezkarna i unika mnie jak może a ja nie mam drugiej takiej sumy na poprawę czegoś co myślałam, że będzie dobrze zrobione. Czy mógłby mi ktoś poradzić do kogo mam się zgłosić w tej sprawie? Czy są jakieś instytucje, które pomagają w takich przypadkach? Jeśli możecie to podpowiedzcie coś. Pozdrawiam.
graz
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2015, 20:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Wróć do Protetyka i implanty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Reklama
cron