• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Uszkodzenie mostu porcelanowego na metalu po 6mc !

Protezy stałe czy ruchome? Co, jak, gdzie, kiedy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Uszkodzenie mostu porcelanowego na metalu po 6mc !

Nieprzeczytany postautor: iwaiwa » 06 paź 2018, 08:56

Witam w marcu tego roku miałam cementowany most i mam teraz 2 ukruszenia, oba na zębach podtrzymujących, czyli na "początku i na końcu" mostu. Jest to most 4 punktowy. Mam pytania do stomatologów i nosicieli mostów. Czy to prawda że zdejmowanie uszkodzonego mostu może uszkodzić zdrowe zęby? Bo taką obawę usłyszałam od dentystki jej zachowanie mnie zaniepokoiło po prostu straciłam zaufanie do niej słysząc jej słowa, że mam sobie zrobić zdjęcie panoramiczne bo ona nic o mnie nie wie po prostu jakbym przyszła 1 raz do gabinetu. Mam wyznaczoną kolejną wizytę na zdejmowanie mostu bo Pani nie miała w gabinecie tego przyrządu niezbędnego ale najchętniej to bym uciekła do innego gabinetu. Zapłaciłam 2900zł rozumiem że wymiana mostu na nowy jest bezpłatna?. Rozumiem że nie mam prawa zażądać zwrotu pieniędzy całej kwoty? ...bo z tą kasą najchętniej poszła bym do innego gabinetu. Proszę o jakieś wypowiedzi bo jestem załamana.
iwaiwa
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2018, 08:48
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Protetyka i implanty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama