• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Niesłuszne leczenie kanałowe.

Pytania, obawy
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Niesłuszne leczenie kanałowe.

Nieprzeczytany postautor: zielak2302 » 15 mar 2018, 10:38

Witam, zaczne od tego że po dlugim czasie nie chodzenia do dentysty, gdy odłożyłem troche gotówki, stwierdziłem że czas wyleczyc zęby. Nie miałem bólu ani nic w tym stylu, chciałem poprostu zrobic porządek. Poszedłem do gabinetu poleconego przez znajomą, chciałem iść do konkretnej lekarki ale była na zwolnieniu wiec poszedłem do losowej która mi dadzą.
W trakcie wizyty jak lekarka zobaczyła moje uzebienie to zaczęła narzekac że było chodzić itd. W każdym razie zaczęła leczenie od 6stki 7demki u góry po prawej stronie . Przed leczeniem wykonała panoramiczne rtg. W każdym razie po rozwierceniu 6stki jak i 7demki do kanałów stwierdziła ze oba zęby trzeba leczyć kanałowo przy czym wybuchła, pytała dosyc agresywnie czy wiem z czym to sie wiąze, że komplikacje i że będzie to kosztować. Zatruła, założyła opatrunek i kazała przyjsc za 2 tygodnie, a w miedzyczasie skorzystać z ich higienistki w celu usunięcia kamienia itd. Gdy poszedłem do higienistki powiedzialem najpierw jaka jest sytuacja, ona powiedziała że słyszała i w trakcie wizyty mocno sugerowała żebym zmienił lekarza, co też zrobiłem. Pani w nowym gabinecie ogladała długo to rtg, pytała kto mnie wczesniej leczył, czy to stara czy młoda dentystka, czy zdjecie napewno tydzien temu wykonane było, bo nie widac na nim ubytku wymagającego leczenia kanałowego. Boje się że zostałem oszukany, prosze o interpretacje załączonego linku i porade co moge z tym zrobić. Dodam ze leczenie tych 2 zębów będzie kosztować prawie 2 tysiace złotych.
Zdjęcie rtg: https://ibb.co/fjoQuc
zielak2302
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2018, 10:20
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: pacjent
Kierunek studiów: pacjent
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: pacjent
Uczelnia: pacjent
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Niesłuszne leczenie kanałowe.

Nieprzeczytany postautor: przemekkk » 28 cze 2019, 00:03

Nawet mi nie przypominajcie… Ostatni dentysta się nie spisał i muszę poszukać sobie nowego. Oczywiście złożyłem reklamację, ponieważ uważam, że odwalił straszną fuszerkę. Nawet samochodu bym mu nie powierzył, a co dopiero coś tak delikatnego jak zęby.

______________________
kliknij tutaj
przemekkk
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 23:13
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: doktor
Kierunek studiów: medycyna
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: Gdańsk
Uczelnia: --
Pracuję: Tak


Wróć do Leczenie kanałowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

  • Reklama