• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Zakończenie leczenia kanałowego - włókno szklane

Pytania, obawy
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Zakończenie leczenia kanałowego - włókno szklane

Nieprzeczytany postautor: michalnadrugie » 23 kwie 2016, 08:36

Dzień dobry,

Bardzo proszę o pomoc w poniższej sprawie ponieważ mam spory problem,

Chcąc porządnie wyleczyć 2 zęby kanałowo udałem się do prywatnego gabinetu. Pani stomatolog poinformowała mnie że cena kanałówki wynosi 300/400 pln ( w zależności od liczby kanałów). Pomyślałem że warto zainwestować te pieniądze aby raz a porządnie zakończyć moje problemy z czwórką i piątką. Problem zaczął się jednak w momencie gdy po ukończonym leczeniu kanałowym owa Pani poinformowała mnie o konieczności wypełnienia zębów jakimś włóknem szklanym. Wszystko byłoby okej gdyby nie fakt że za jednego zęba kasuje 250 zł. Czyli kolejne 500 zł obciążenia. Na pytanie czy jest to konieczne otrzymałem odpowiedź że jeśli nie zostanie t o wykonane to ząbki się połamią. Na chwilę obecną ząb wypełniony jest jakimś zastępczym preparatem.

Proszę o pomoc w powyższej kwestii

Czy konieczne jest wypełnienie zębów takowym preparatem? Czy po prostu ktoś chce tu zarobić?
Z tego co wiem to całkowite wyleczenie zęba drogą kanałową jest możliwe za 400 zł bez dodatkowych kosztów stąd moje zdziwienie.
michalnadrugie
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2016, 08:23
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Opole
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leczenie kanałowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Reklama