• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Dentoforum.pl - Regulamin

Rejestrując się na witrynie "Dentoforum.pl" (dalej jako "my", "nasze", "nas", "Dentoforum.pl"), zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli na nie się nie zgadzasz, proszę, nie wchodź na "Dentoforum.pl" ani z niego nie korzystaj. Możemy zmienić te warunki i dołożymy wszelkich starań, by Cię o tym poinformować, lecz w Twoim obowiązku leży regularnie sprawdzanie tych warunków podczas dalszego używania "Dentoforum.pl".

Forum jest oparte na skrypcie phpBB (dalej jako "oni", "ich", "skrypt phpBB", "www.phpbb.com", "Grupa phpBB"), które jest wydawane pod "Publiczną Licencją" (dalej jako "GPL") i może zostać pobrane z www.phpbb.com. Skrypt phpBB wspomaga tylko dyskusje przez Internet, grupa phpBB nie odpowiada za to co możemy, a czego nie możemy robić. W celu uzyskania więcej informacji o phpBB odwiedź http://www.phpbb.com/.

Korzystanie z forum zobowiązuje do przeczytania i przestrzegania regulaminu
Pokrótce:
Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "Dentoforum.pl" jest hostowane lub Prawo Międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu.

Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja "Dentoforum.pl" ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą udostępniane na prośby żadnych osobób trzecich, jednakże ani "Dentoforum.pl", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych. Dodatkowo właściciel forum zastrzega sobie prawo do przekazania bazy danych w razie sprzedaży serwisu. Baza danych zawiera nazwy użytkowników, adresy e-mail, posty użytkowników, określenie płci (pozostałe pola w formularzu rejestracyjnym można wypełnić myślnikiem ("-")) - brak jest danych mogących namierzyć użytkownika forum.

Twoje hasło jest zaszyfrowane, więc jest bezpieczne, niemniej nie należy używać tego samego hasła na różnych witrynach internetowych. Hasło to umożliwia dostęp do twojego konta na „Dentoforum.pl”, więc chroń je i w żadnym wypadku nie podawaj nikomu.


Wróć do strony logowania

  • Reklama
cron